دستگاه لاغری کرایولیپولیز 360 درجه 9 کاره، دارای طراحی پیشرفته حرفه‌ای است که برای مصارف زیبایی در کلینیک‌ها و منازل مورد استفاده قرار می‌گیرد. اپلیکاتور یا هندپیس‌های این دستگاه به صورت 360 درجه هستند تا بتوانند تمامی نقاط را به صورت کامل پوشش دهند و با انجماد چربی بدن سازگار شوند.
دستگاه لاغری کرایو از آخرین نسل فناوری انجماد چربی استفاده می‌کند که یک روش غیر تهاجمی و غیر مضر است تا بتواند نظر مثبت کاربرانش را جذب کند. این روش کرایولیپولیز نامیده می‌شود. این دستگاه 360 درجه بوده و در مقایسه با دستگاه‌های قدیمی‌تر دو طرفه، باعث می‌شود تا سلول‌های چربی بیشتری مورد هدف قرار بگیرند و کارایی درمان آن نزدیک به 28 درصد در یک جلسه است.
برای اطمینان از حذف ایمن و موثر چربی‌های سرسخت. صفحات کرایو 360 درجه فقط روی رسوبات چربی برای کریستالیزاسیون کار می‌کنند. دستگاه کرایوپلیپولیز بافت‌های اطراف یا نواحی عصبی را از بین نمی‌برد. فناوری COOLSCULPTING سرمایش ایمن، دقیق و کنترل شده‌ای را ارائه می‌دهد تا به آرامی و به طور موثر سلول‌های چربی زیر پوست را هدف قرار دهد.
مزایای دستگاه لاغری کرایو
کارکرد ساده و راحت
دمای گرم کردن می‌تواند به 43 درجه سانتیگراد برسد، دمای خنک کننده پس از 3 دقیقه می‌تواند به -13 درجه برسد.
سیستم خنک کننده 360 درجه ارتقا یافته است.
هیچ محدودیتی برای نوع پوست، ناحیه بدن و سن وجود ندارد.
ایمن و موثر
بدون توقف
سلول‌های چربی را برای همیشه از بین می‌برد.
نتایج ثابت شده که ماندگار هستندو.
بدون جراحی و سوزن
تعویض اپلیکاتورها آسان و سریع است.
مینی پروب برای از بین بردن چربی دوگانه چانه و زانو
10 کاپ با اندازه‌های مختلف – مناسب برای درمان انجماد چربی کل بدن
درمان چندین ناحیه در یک جلسه
نتایج عالی
فنآوری دستگاه لاغری کرایولیپولیز 360
این دستگاه با استفاده از تکنولوژی کرایو الکتروفورز، موثرترین و پیشرفته‌ترین فناوری است که کاهش قابل توجهی در ضخامت و دور لایه چربی زیر جلدی ارائه می‌دهد.
لیپولیز شوک حرارتی:
دستگاه کرایو از طریق یک فناوری نوآورانه و جدید به نام لیپولیز شوک حرارتی کار می‌کند. این روش با فرآیندی به نام ( لیپولیز کنتراست) حرارتی کار می‌کند که از ترکیبی از دمای سرد و گرم برای هدف قرار دادن سلول‌های چربی استفاده می‌کند.
درمان شوک حرارتی دو منبع (کرایولیپولیز و هایپرترمی) را با طیف وسیع در مقایسه با سایر سیستم‌های کرایو لیپولیز موجود در بازار ترکیب می‌کند و منطقه مورد نظر با یک شوک حرارتی سه‌گانه گرمایش – سرمایش – گرمایش درمان می‌کند. در دستگاه لاغری کرایو برای مدت زمان مشخصی، با استفاده از نرم افزارهای خودکار، به صورت پویا، متوالی و کنترل شده دما اعمال می‌شود.
این روش با دمای 43 درجه سانتیگراد به مدت تقریبی 10 دقیقه شروع می‌شود تا سلول‌های چربی به مایع تبدیل شوند. پس از گرمایش اولیه، خنک سازی در دمای 2- درجه سانتیگراد به مدت 35 دقیقه برای القای مرگ سلولی، در مرحله آخر، بافت مورد نظر دوباره در دمای 43 درجه سانتیگراد گرم می‌شود تا درمان بهینه شود.
نتایج بالینی ثابت کرد که در مقایسه با روش‌های معمولی انجماد چربی، تقریباً 10٪ سلول‌های چربی بیشتری در درمان شوک حرارتی از بین می‌روند.
اپلیکاتور خنک کننده 360 درجه:
دستگاه کرایو لیپولیز یک اپلیکاتور خنک کننده 360 درجه با سطح 100٪ خنک کننده موثر ارائه می‌دهد و تضمین می‌کند که منطقه موثر خنک کننده بیش از دو صفحه کرایو از سایر دستگاه‌های مشابه را پوشش می‌دهد. مدیریت عالی خنک کننده اجازه می‌دهد تا جلسه درمان کوتاه‌تر و با میزان رضایت بیشتر بیمار باشد.
هندپیس کرایولیپولیز 360 درجه داخلی با سیستم الکتروفوراسیون:
الکتروپوراسیون اجازه می‌دهد تا خنک سازی به طور همگن روی سلول چربی انجام شود و اثرات انجماد یکنواخت ایجاد کند. همچنین عمل جریان‌های فرکانس پایین تخلیه را تسریع کرده و اقدامات کاهش حجم را انجام می‌دهد. این روش از نظر علمی ثابت شده است که یک روش ایمن، غیر تهاجمی و قابل اعتماد است.
این دستگاه منجر به اثرات سفت کننده و لیفت کننده روی پوست درمان شده می‌شود، به لطف جریان‌های پالس، فیبروبلاست را تحریک می‌کند که شامل ترمیم کلاژن و الاستین می‌شود و در نتیجه خاصیت ارتجاعی و بافت پوست را بهبود می‌بخشد.
Cool Sculpting توسط دستگاه کرایولیپولیز 360 درجه
روش Cool Sculpting چربی‌های سرسخت را به طور ایمن و موثر، بدون جراحی یا دوره ریکاوری از بین می‌برد.
این روش کاهش چربی تنها روش تایید شده توسط FDA برای استفاده از خنک کننده کنترل شده برای هدف قرار دادن و حذف ایمن چربی‌های مقاوم در برابر رژیم غذایی و ورزش است. نتایج Cool Sculpting ثابت، قابل توجه و ماندگار هستند، بنابراین شما از هر زاویه‌ای عالی به نظر می‌رسید و این موضوع را به خوبی احساس می‌کنید.
دستگاه انجماد چربی 360 درجه به طور هوشمند سلول‌های چربی را هدف قرار می‌دهد در حالی که هیچ آسیبی به نواحی اطراف وارد نمی‌کند. انجماد چربی با ایجاد آپوپتوز سلولی (مرگ سلول‌های چربی) در دمای بسیار سرد عمل می‌کند. این روش، در طی 2 تا 3 ماه، سلول‌های چربی یخ زده را متابولیزه کرده و به طور طبیعی از بدن خارج می‌کند.​​​​​​​